66091
ANASAYFA » HIZMETLER » EL AYAK BAKIMI

El & Ayak Bakımı

ESTETİK EL & AYAK BAKIMI
 

Her türlü dış etkene maruz kalan ellerimizin, itinalı bir bakıma ihtiyacı vardır. Zarif, düzgün, bakımlı el ve tırnaklar için yapılması gerekenlerin başında ilk akla gelen manikür işlemidir. Aynı şekilde vücudun bütün yükünü çeken ayaklar da ihmal edilmemeli bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Kişisel bakım ve estetiğin önemli görsellerinden el ayak bakımı ve renklendirilmesi için manikür-pedikür uygulamalarımız salonumuzda, her türkü hijyenik koşul sağlanarak titizlikle yapılmaktadır.
 
Ayrıca İzmit’te ilk ve tek olan, manikürün ömrünü uzatmayı ve maniküre duyulan ihtiyacı azaltmayı hedefleyen, termal manikür uygulaması da, işinde uzman, güler yüzlü personelimiz tarafından siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.


MEDİKAL EL AYAK BAKIMI

El ayak bakımı, kişisel sa
ğlığı ve estetiği ilgilendirdi kadar, kişinin yaşam kalitesinin yükseltilmesi açısından da ihmal edilmemesi gereken ayrıntıları içermektedir. Özellikle şeker hastalarının, kalp ve damar hastalıklarından müzdarip insanların ayak bakımına itina etmeleri gerekir. Medikal el ayak bakımı, şu aşamaları kapsar.

 


· Steril ortamda ayak bakımı
· Ayak yapısından oluşmuş biomekanik problemler
· Batık tırnak bakımı
· Mantarlı tırnak ve ayak bakımı
· Kalınlaşmış tırnak bakımı
· Taban çatlakları bakımı


Ayak sorunu olan bir kişi çoğu zaman nereye başvuracağını bilmekte ve sonucunda da istemeyen durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Steril olmayan ortamlarda tedavi görmek bulaşıcı hastalık ve mikrop kapma olasılığını yükseltmektedir. Tüm bu bakımlar kişinin ruh sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Ellerin ve atakların sağlıklı bir şekilde kişiyi rahatsız etmeden acı vermeden steril ve hijyen şartları altında temiz tutulması, hem dolaşım hem sinir sistemi açısından çok önemlidir. İnsan vücudunun tüm organları ayaklardan etkilenmektedir.

Dolasıyla ayak bakımı kişinin sağlığı için yapması gereken ihmal edilmemesi gereken önemli bakımlardandır. El ve ayaklarında sorun yaşamayan kişiler için estetik bakımlar, problemli bölgenin tedavisinde de medikal çözümler uygulanmaktadır. Bakımların süresi kişinin ihtiyacına göre değişebilirken sorunlu olan kişinin tedavisinde hiçbir cerrahi müdahale ve ilaç kullanmamaktadır. Uygulamalar günlük hayata devam edilebilmesinde engel teşkil etmemektedir.

· Diyabet ayak bakımı
· Dolaşım bozukluğu olan ayak bakımı
· Griyphotic ( kalınlaşmış )tırnak bakımı
· Mantar tırnak bakımı
· Tavsiye edilmiş tabanlık uygulamaları
· Siğil bakımı
· Nasır bakımı ve giderilmesi
· Keratizasyon
· Çatlak topuk bakımı
· Terleyen ayaklar için bakım


  

Detaylı bilgi için müşteri ilişkileri sorumlulularımız ile canlı sohbet edebilirsiniz.